Powrót do listyWieczór ze sztuką w filii DOK

8 czerwca, w filii DOK w Białobrzegach, odbyła się trzecia odsłona spektaklu „Cukinodo, Cukinoda” przygotowanego przez Miejskie Centrum Kultury, w wykonaniu grupy teatralno-rozrywkowej „Zapominajki” na podstawie tekstów K. I. Gałczyńskiego w reżyserii Przemysława Sowy.

Spotkanie z „najmniejszym teatrem świata”, tak nazywano „Teatrzyk Zielona Gęś” czyli literackie miniatury Mistrza Groteski, odbyło się w ramach DOK-owskiego cyklu „Wieczory ze sztuką”.

Nie zawiodła białobrzeska publiczność, a artyści (członkowie Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku), brawurowo przedstawiając kolejne scenki i gagi, pełne ironicznego humoru i znakomitych puent, nie zawiedli publiczności.

Na koniec spotkania widzowie i artyści zostali poczęstowani pysznym ciastem, przygotowanym przez panie z Klubu Seniora DOK, za co organizatorzy składają im serdeczne podziękowanie.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook