Powrót do listyWielkaNocna Jazda na Tomaszowskich Błoniach – Zabawa dla Całej Rodziny!

Zapraszamy na WielkaNocną Jazdę – rodzinna zabawa, podczas której będziecie mieć okazję szukać ukrytych jajeczek wielkanocnych na terenie Tomaszowskich Błoni. To wyjątkowa okazja, ponieważ każde znalezione jajko będzie można wymienić na atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów. Start poszukiwań o godzinie 16:00, więc przygotujcie się na 60 minut pełnych ekscytującej zabawy!

Obszar poszukiwań będzie dokładnie oznakowany i odizolowany od przechodniów, abyście mogli swobodnie poszukiwać pisanek. Jajeczka zostaną ukryte z wykorzystaniem naturalnego ukształtowania terenu, co sprawi, że poszukiwania będą jeszcze bardziej interesujące. Po zakończeniu poszukiwań wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na wręczenie nagród od sponsorów przy stanowisku DJ-a. Aby umilić Wam czas, przewidziany jest również ciepły żurek.

Nie przegapcie tej okazji i dołączcie 31 marca 2024 roku w godzinach 15:00-19:00 przy Arenie Lodowej na Tomaszowskich Błoniach. To będzie niezapomniana impreza pełna wspaniałej zabawy, emocji i nagród! Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. Do zobaczenia na WielkaNocnej Jeździe!

Agnieszka Podwysocka
Format3A

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook