Powrót do listyWiosna lekka jak motyle – wystawa w MCK Browarna

Obrazy, których tematem są kwiaty i motyle, obejrzeć będzie można na wystawie w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7. Ich autorami są uczestnicy sekcji plastycznej MCK i Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wernisaż zaplanowany jest na 3 kwietnia o godz. 14.

Prace powstały w pracowni rysunku i malarstwa MCK pod kierunkiem Bożeny Gajdy. Wykonane zostały w takich technikach jak: pastele suche, pastele olejne, akryl i olej. Wstęp na wernisaż jest wolny.

Sekcja plastyczna TUTW/MCK działa przy Miejskim Centrum Kultury już ponad 15 lat. Jej uczestnikami są osoby dorosłe pasjonujące się różnymi technikami malarskimi. Swoje prace o różnorodnej tematyce i wykonywane różnymi technikami prezentują na cyklicznych wystawach w Miejskim Centrum Kultury Browarna, ale także w Galerii w Ratuszu w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, jak również w innych miejscach w mieście i nie tylko.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook