Powrót do listyWiosna u Arbuzów

21.03.2024 r.  w II Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego odbyły się po raz kolejny Dzień Narodów i Drzwi Otwarte. Było to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego szkoła zamieniła się w barwną mozaikę kultur, a atmosfera pełna entuzjazmu i pozytywnej energii udzielała się nie tylko społeczności szkolnej, ale i odwiedzającym nas ósmoklasistom z całego powiatu.
               Jednym z głównych punktów programu było świętowanie różnorodności kulturowej poprzez prezentacje, stoiska i występy przygotowane przez uczniów.  15 klas miało okazję zaprezentować kulturę wybranego przez siebie kraju, co pozwoliło na poznanie różnych tradycji, zwyczajów, potraw i strojów danego kraju.   Imponujące jest zaangażowanie uczniów, którzy nie tylko wykazali się wiedzą na temat kultur, ale również zaprezentowali się jako utalentowani artyści, tancerze czy piosenkarze.
               Drzwi Otwarte były doskonałą okazją dla odwiedzających nas uczniów klas ósmych, aby poznać  klimat II LO, osiągnięcia i umiejętności uczniów szkoły. Ósmoklasiści mieli okazje uczestniczyć w quizach i pokazach przygotowanych przez uczniów II LO, poznać szerszy obraz życia szkolnego oraz zobaczyć, jakie możliwości edukacyjne oferuje szkoła na nadchodzący rok szkolny.
               Całe wydarzenie było przykładem tego,  jak szkoła może stać się miejscem zabawy
i świętowania otwartym na różnorodność, kreatywność i wzajemne zrozumienie.
               Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte, które odbędą się 13.04 (sobota) o godzinie 10.30.2024 r., to okazja aby bliżej poznać naszą szkołę. Przyjdź i przekonaj się sam, jak jest naprawdę.

Anna Wojciechowska

    
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook