Powrót do listyWłamał się do samochodu i ukradł radio. Został zatrzymany

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 24 letniego mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży samochodowych radioodbiorników. Sprawca wpadł chwilę po tym jak włamał się do audi przy ulicy Dzieci Polskich. Skradzione radia odzyskano.

9 kwietnia kilka minut przed godziną 1:00, dyżurny policji otrzymał informację że ktoś w zaparkowanych autach wybija szyby. Policjanci z Ogniwa Wywiadowczego, zauważyli mężczyznę który miał założone rękawiczki i niósł 3 radioodtwarzacze. Podejrzany kiedy zauważył policjantów wyrzucił łup i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. 24 letniego sprawcę przewieziono do Komendy Policji. Według policyjnych ustaleń wybił szyby w 6 autach a z 4 ukradł radioodtwarzacze. Wartość strat jest w trakcie ustalania, radia które kradł złodziej były o wartości od 100 do 200 złotych, natomiast szyby i inne uszkodzenia powstałe w autach oscylują już na wyższą kwotę. 24 latek w chwili zatrzymania był pijany miał 2 promile. Noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, grozi mu do 10 lat więzienia, był w przeszłości notowany.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook