Powrót do listyWłamywacz w rękach policjantów

Policjanci wydziału kryminalnego z Tomaszowa Mazowieckiego, kilka godzin od zgłoszenia ustalili i zatrzymali 33-letniego tomaszowianina, który wyrywając roletę okienną włamał się do lokalu handlowego. Z jego wnętrza ukradł dwie kasety metalowe z pieniędzmi. Mężczyzna, który miał już wcześniejsze konflikty z prawem stanie przed sądem. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

1 sierpnia 2022 roku, w godzinach porannych policjanci zostali zawiadomieni, że nieznany sprawca włamał się do jednego z lokali handlowych przy ulicy Narutowicza w Tomaszowie Mazowieckim. Sprawca wyrwał metalową roletę zabezpieczającą okno. Z wnętrza budynku skradł dwie metalowe kasety dedykowane do kas fiskalnych, w których łącznie znajdowało się 100 złotych. Kradzieży dokonał mężczyzna mający już wcześniejsze konflikty z prawem stanie przed sądem, który zadecyduje o jego dalszym losie. Za popełniony czyn grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.    

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook