Powrót do listyWojskowy Piknik 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim

2 października 2022r.  25 Brygada Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza na wojskowy piknik informacyjno-promocyjny pn.”Nowoczesne wojsko. Bezpieczna Ojczyzna” i przysięgę wojskową.
 
W czasie trwania pikniku planowane odbędzie się wystąpienie Mariusza Błaszczaka Ministra Obrony Narodowej, który poinformuje o inicjatywie Ministerstwo Obrony Narodowej „Nowoczesne wojsko. Bezpieczna Ojczyzna”. Będzie to cykl spotkań, organizowanych w październiku w różnych miastach Polsce, w których powstaną nowe jednostki wojskowe lub do których trafi nowo zakupiony sprzęt wojskowy.
 
Piknik odbędzie się na stadionie wojskowym ul. Piłsudskiego 72 w Tomaszowie Mazowieckim 2 października, w godzinach 11:00-16:00. O godzinie 13:00 planowane jest wystąpienie wicepremiera – Ministra Obrony Narodowej. W programie: pokaz sprzętu wojskowego, mobilny punkt rekrutacyjny, wojskowa grochówka.
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook