Powrót do listyWokaliści MCK w finale FIRAlei Gwiazd

Karolina Sobczyk, Magdalena Gosa, Maja Chyb i Maciej Kowalski, uczestnicy zajęć wokalnych w Miejskim Centrum Kultury zakwalifikowali się do finału Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej „FIRAleja Gwiazd”, którego organizatorem jest Fundacja Instytut Rozwoju Artystycznego.

Reprezentanci zaprezentowali swoje talenty przed jury w kategorii solistów. Karolina i Maciej w grupie wiekowej 18+, Magda w kategorii 15-17-latków, natomiast najmłodsza Maja w grupie 8-9-latków. Wszyscy czworo wystąpią w etapie finałowym, który ma odbyć się 25, 26 i 27 marca br. w Warszawie. Trzymamy kciuki.

Do występów utalentowanych wykonawców przygotowała trenerka wokalna Beata Niedzielska. Gratulujemy!

Dodać trzeba, że to nie pierwszy sukces w tym konkursie odniesiony przez wokalistów kształcących swój głos pod kierunkiem pani Beaty. W zeszłorocznej edycji do finału dotarły również cztery przedstawicielki grupy Wokalni: Amelia Piechota, Martyna Pękala, Karolina Zalewska i Julianna Kołodziejczyk.

Do tegorocznej edycji Firaleja Ogólnopolski Festiwal Polskiej Piosenki Rozrywkowej przygotowano 4 osoby (na zdjęciu od lewej) Magdalena Gosa, Maciej Kowalski, Karolina Sobczyk i Maja Chyb. Wszyscy w finale, który odbędzie się 25, 26 i 27 marca w Warszawie

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook