Powrót do listyWołyńskie Słowiki w Sanktuarium św. Anny – zaproszenie na koncert

22 stycznia po Mszy św. o godz. 12.00, w Sanktuarium św. Anny w Smardzewicach będziemy gościł zespół „Wołyńskie Słowiki” z Łucka na Ukrainie. Trzydziestoosobowy chór dziecięco – młodzieżowy, wykona kolędy oraz pieśni ukraińskie.
Zespół powstał ponad 20 lat temu przy Towarzystwie Kultury Polskiej na Wołyniu i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych chórów na tamtej ziemi.
Chór został zaproszony do Polski, aby dać możliwość odetchnięcia młodzieży od ciągłych ucieczek do piwnic i schronów. Jednocześnie zespół Wołyńskie Słowiki chce podziękować Polakom, którzy od początku wojny pomagają ich rodakom. Po koncercie przed kościołem będzie możliwość, aby wesprzeć chór dobrowolna ofiarą.
Proboszcz o. Mariusz Kapczyński na ten koncert serdecznie zaprasza.
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook