Powrót do listyWstąp do OSP Ujazd

Dziś w sobotę, 11 lipca na zbiórce druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Ujeździe stawiła się spora grupa przyszłych strażaków. Spotkanie zaczęto odprawą. Przedstawiono plan zajęć. Początek zajęć to przypomnienie sprzętu hydraulicznego oraz zajęcia sportowe.

 W kolejnym etapie zbiórki, odbyły się zajęcia praktyczne z ewakuacji poszkodowanego oraz udzielania Pierwszej Pomocy. Młodzi druhowie zapoznali się z podstawowymi tajnikami jakie musi znać Kierujący Działaniami Ratowniczymi. Poznali zasady korespondencji radiowej podczas zdarzeń ratowniczo-gaśniczych.

 Na finał  „coś co tygryski lubią najbardziej”.. musztra deszczową porą. Zabawa jak zwykle świetna – mówią młodzi strażacy i zachęcają do przyłączenia się do wspólnych zbiórek w swoje szeregi.

Fot. OSP Ujazd

           
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook