Powrót do listyWygrali komputery

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego wygrali Mobilną Pracownię Komputerową w Ogólnopolskim konkursie „Pracownia Kompetencji Cyfrowych” organizowanym przez NASK (Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy) w ramach projektu OSE – Ogólnopolska Sieć Edukacyjna.

To już kolejny sukces uczniów JEDYNKI i kolejna MPK (Mobilna Pracownia Komputerowa) w tej szkole – w 2021 roku pierwsza pracownia trafiła do uczniów w wygranym konkursie propagującym wiedzę na temat Funduszy Norweskich.

Dzięki wygranej do szkoły trafi mobilna szafa, składająca się z 16 laptopów zapewniająca możliwość przechowywania oraz zasilania przedmiotowych laptopów. Zestaw będzie uzupełniony o oprogramowanie umożliwiające zarządzanie przez nauczyciela pracami prowadzonymi przez uczniów oraz interaktywny monitor wraz z mobilnym stojakiem, umożliwiający prezentowanie wyników pracy.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook