Powrót do listyWyjątkowa lekcja muzyki w MCK Tkacz

Koncert edukacyjno-terapeutyczny pod tytułem „Co słychać w muzyce?” odbył się 28 listopada w Miejskim Centrum Kultury Tkacz. Wydarzenie przeznaczone było dla dzieci od 5. do 10. roku życia.

Projekt przygotowany został przez pedagogów i studentów Instytutu Rytmiki, Terapii i Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Zainteresowani mogli w nim wziąć udział bezpłatnie. Z tej okazji skorzystały grupy z Przedszkola nr 12, klasy I-III ze Szkoły Podstawowej nr 10 oraz przedszkolaki z Rokicin.

W ramach koncertu dzieci rozwiązywały zagadki muzyczne oparte na improwizacji fortepianowej i obrazach, wysłuchały „Bajki o babce ziemniaczanej, która zakochała się w dziadku do orzechów” oraz miniatur muzycznych, które wraz z interpretacją ruchową zaprezentowali studenci Akademii Muzycznej. Wydarzenie zakończyły ćwiczenia relaksacyjne.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook