Powrót do listyWypadek drogowy w Jankowie

Towarzysząca nam za oknem zmienna aura może powodować nasze rozproszenie za kierownicą. Po raz kolejny apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i dostosowanie swojej jazdy do warunków panujących na drodze. Przestrogą jest kolejny wypadek drogowy na drodze krajowej W713 w miejscowości Janków.

Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, który miał miejsce 12 czerwca 2018 roku po godzinie 9:00 na drodze W713 w miejscowości Janków. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 83 letni kierujący samochodem marki VW Transporter jadąc w kierunku Łodzi prawdopodobnie zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym naprzeciw ciągnikiem siodłowym z naczepą. W wyniku zderzenia ciągnik siodłowy, którym kierował 44 letni mężczyzna zjechał na pole, natomiast Volgswagen wjechał do rowu. 83- letni kierujący transportera w ciężkim stanie został zabrany śmigłowcem LPR do łódzkiego szpitala.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook