Powrót do listyWyśpiewane sukcesy tomaszowskich seniorów

III Przegląd Artystycznego Ruchu Seniorów, który odbył się w piątek, 25 czerwca w Miejskim Domu Kultury w Opocznie, okazał się bardzo szczęśliwy dla wokalistów reprezentujących Miejskie Centrum Kultury i Tomaszów Mazowiecki. Wrócili z nagrodami i wyróżnieniem.

Pierwsze miejsce w kategorii solistów zajęła Jadwiga Kocik, która na co dzień rozwija swoją pasję do śpiewania po kierunkiem Beaty Niedzielskiej, specjalistki od wokalu z Miejskiego Centrum Kultury. W tej samej kategorii (solistów) Mieczysław Kincel otrzymał wyróżnienie. Natomiast w kategorii zespołów/chórów drugą nagrodę wyśpiewał Chór Artis Gaudium pod dyrekcją Katarzyny Goljat. Warto dodać, że swój głos pod kierunkiem pani Katarzyny kształci również pan Mieczysław Kincel. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Celem przeglądu jest popularyzacja dorobku artystycznego seniorów, wymiana doświadczeń i budowanie więzi w środowisku ludzi „złotego wieku”, a także pielęgnowanie tradycji artystycznych.

     
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook