Powrót do listyWystawa uczestników zajęć w pracowni rysunku i malarstwa w MCK Tkacz

Ponad 160 prac wykonanych przez 33 uczestników zajęć w pracowni malarstwa i rysunku pod kierunkiem Mirosława Bernackiego będzie można zobaczyć na wystawie,
której wernisaż odbędzie się 27 maja o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Wstęp wolny.
 
Wystawa jest próbą pokazania spektrum działań w zakresie sztuk plastycznych, które były realizowane w pracowni w latach 2021-2022. Zaprezentowane zostaną rysunki i obrazy, których autorami jest młodzież oraz dorośli, uczestniczący w zajęciach z malarstwa i rysunku w MCK Tkacz. Są to prace studyjne martwej natury (szkic, rysunek, rysunek walorowy, pastele), ale także prace inspirowane zdjęciami czy obrazami (akryle, akwarele). W trakcie wernisażu będzie można skorzystać z kuratorskiego oprowadzania po wystawie.
 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook