Powrót do listyWystawa – Wiosenny Salon Prac Plastycznych

9 maja 2018 do budynku Starostwa Powiatowego zawitał I Wiosenny Salon Prac Plastycznych. Prace zostały wykonane przez członków sekcji malarstwa i rysunku, pod czujnym okiem artysty plastyka Zygmunta Mączyńskiego.

 

Podczas otwarcia wystawy obecni byli: przedstawiciele Zarządu Powiatu w Tomaszowie Maz.: Dariusz Kowalczyk – Wicestarosta, Barbara Robak – Członek Zarządu, Jerzy Kowalczyk – Sekretarz i Jolanta Ciach – Skarbnik oraz Naczelnicy i Kierownicy Wydziałów Starostwa.

 

Wystawa budzi duże zainteresowanie osób, które przychodzą do urzędu. Po oficjalnym otwarciu nasi artyści mogli opowiedzieć o swoich dziełach i zajęciach. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 21 maja, a następnie wyruszy w podróż po powiecie tomaszowskim, aby szersza publiczność mogła ją podziwiać. Zachęcamy do odwiedzenia wystawy.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook