Powrót do listyXIV Tomaszowskie Zawody Matematyczne

18 maja w Szkole Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków odbyły się XIV Tomaszowskie Zawody Matematyczne „Z matematyką za pan brat”.

W zawodach uczestniczyli uczniowie klas szóstych szkół podstawowych. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, przystąpiło do niego aż 33 uczniów z 15 szkół powiatu tomaszowskiego. Uczestnicy rozwiązywali test wielokrotnego wyboru i zadania otwarte, w których podawali pełne rozwiązanie.    

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Maciej Pietrzyk uczeń Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych 1863r. w Lubochni  

II miejsce – Miłosz Dominiak uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej w Żelechlinku

III miejsce – Szymon Kuźba uczeń Szkoły Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków w Tomaszowie Maz.    

 

Komisja  Konkursowa przyznała również wyróżnienia następującym uczestnikom:

Antoniemu Stacheckiemu uczniowi Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Budziszewicach oraz  Miłoszowi Sękowi i Huberowi Janowskiemu uczniom Szkoły Podstawowej TOMEK.

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe w postaci książek i gier, a każdy uczestnik konkursu dyplom i drobny upominek.

Zawody stały się także wspaniałym wydarzeniem podczas którego w miłej atmosferze przy słodkim poczęstunku uczniowie i nauczyciele matematyki mogli porozmawiać i podzielić się doświadczeniami.

Źródło: Szkoła Podstawowa nr 10

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook