Powrót do listyXVII edycja konkursu „Ja i moja Mała Ojczyzna”

Do 7 października można nadsyłać prace na XVII edycję konkursu literacko-plastycznego „Ja i moja Mała Ojczyzna: podróż po reportaż”, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tomaszowie Mazowieckim. Konkurs adresowany jest do uczniów z terenu powiatu tomaszowskiego.

Zadaniem uczestników to stworzenie fotoreportażu: młodsi uczestnicy składają prace plastyczne, natomiast starsi reportaż fotograficzny w postaci kilku zdjęć opatrzonych krótkim tekstem (zasady w Regulaminie Konkursu).

Temat Konkursu „Podróż po reportaż” ma zachęcić młodych tomaszowian do wędrowania i odkrywania piękna Małej Ojczyzny (zabytków, miejsc historycznych, pomników pamięci, piękna przyrody). Uczestnicy nie tylko zdobędą wiedzę na temat miejsc, które odwiedzą i sfotografują czy namalują, ale też rozwiną swoje uzdolnienia plastyczne i fotograficzne.

Szczegółowe informacje – link.

Pliki do pobrania

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook