Powrót do listyXVII Zjazdu Klubów „Gazety Polskiej” w Spale

17 czerwca w Spale ruszył XVII Zjazd Klubów „Gazety Polskiej”, w którym udział bierze około 600 osób. W Centralnym Ośrodku Sportu w Spale wśród gości honorowych był premier Mateusz Morawiecki. Na oficjalnym otwarciu pojawiła się też prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska.Obecni byli również lokalni politycy min. Mariusz Węgrzynowski starosta tomaszowski, oraz radni powiatowi.

Zjazd Klubów „Gazety Polskiej” rozpoczął się o godz. 15 od Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Enea. Udział w nim wziął premier Mateusz Morawiecki. Oficjalna część zjazdu zaczęła się od odśpiewania Hymnu. Zebranych powitał redaktor naczelny „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie” Tomasz Sakiewicz, oraz Prezes Klubów GP Ryszard Kapuściński. 

Zjazd potrwa do 19 czerwca

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook