Powrót do listy„Z klasyką przez Polskę” w sanktuarium św. Anny w Smardzewicach

W środę 29 czerwca w Sanktuarium św. Anny w Smardzewicach odbył się koncert  z cyklu z Klasyką przez Polskę, jest to projekt Polskiego Impresariatu Muzycznego realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca dzięki wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W koncercie wystąpili zdobywcy III miejsca na  Międzynarodowym  Konkursie Muzyki Polskiej w Rzeszowie: Aleksandra Kuls – skrzypce  i  Marcin Koziak – fortepian.

W ich wykonaniu usłyszeliśmy utwory znanych kompozytorów: Henryka Wieniawskiego, Aleksandra Zarzyckiego, Karola Szymanowskiego i Grażyny Bacewicz, o których opowiadał kierownik Polskiego Impresariatu Muzycznego p. Marcin Gorayski.

Organizatorami  wydarzenia byli: Polski Impresariat Muzyczny, Parafia św. Anny w Smardzewicach, Gmina Tomaszów Mazowiecki  i  Gminny Dom Kultury w Wiadernie.

  
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook