Powrót do listyZ miłości skoczył z wiaduktu. Cudem uniknął śmierci

Kłótnia z żoną była powodem, dla którego 24-latek skoczył z wiaduktu. Młody mężczyzna postanowił zademonstrować swoje uczucia na jednym z mostów w gminie Białaczów.

Dyżurny opoczyńskiej policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że młody mężczyzna spadł z wiaduktu kolejowego.  Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, 24-letni mężczyzna jadąc samochodem, pokłócił się z żoną. W pewnym momencie, 24-latek na wiadukcie kolejowym, nad Centralną Magistralą Kolejową zatrzymał samochód.  Chcąc pokazać żonie jak bardzo ja kocha, podbiegł do barierek ochronnych na wiadukcie, przeszedł przez nie i zawisł nad torowiskiem. Zabiegi żony, aby wciągnąć 24- latka na most nie przyniosły efektów. Mężczyzna upadł z kilkunastu metrów. Na szczęście nie uderzył w torowisko, lecz spadł do rowu melioracyjnego. 24-latek z ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala w Piotrkowie Trybunalskim. Policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do tego zdarzenia.  

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook