Powrót do listyZ ,,piątką” na ,,piątkę”

Maluchy z Przedszkola nr 5 w Tomaszowie Mazowieckim gościły w progach przedszkola policyjnego profilaktyka, który przeprowadził z nimi pogadankę na temat bezpiecznych ferii. Uśmiechom i miłym słowom nie było końca.

Na zaproszenie milusińskich z Przedszkola nr 5 przy ulicy Niskiej w Tomaszowie Mazowieckim odpowiedziała sierz. sztab. Monika Czarnecka, która jest policyjnym profilaktykiem w tomaszowskiej komendzie. W przystępny dla maluchów sposób wytłumaczyła im jakie zachowania są bezpieczne a jakie mogą nieść dla nich zagrożenie. W głównej mierze odniosła się do okresu ferii zimowych ale przekazał również wiele cennych rad i informacji, które pozwolą uniknąć sytuacji zagrożenia również w innych porach roku i różnych okolicznościach. Podczas spotkania padło wiele miłych słów i uśmiechów. Policjantka na koniec spotkania otrzymała również od przedszkolnej ,,delegacji” specjalne ręcznie przygotowane podziękowania za przeprowadzenie cennej pogadanki, którą można ocenić na piątkę.      

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook