Powrót do listyZa nami „Dzień Kobiet z PCAS-em”

„Dziewczyna z Tomaszowa”, jak sama o sobie mówi Katarzyna Łaska, była gwiazdą „Dnia Kobiet z PCAS-em”. Koncert zapełnił widownię Centrum po brzegi. Ze sceny wybrzmiała muzyka filmowa i musicalowa. Mogliśmy usłyszeć m.in. „Miłość rośnie wokół nas” z „Króla Lwa”, „Druha we mnie masz” z „Toy Story”, „Chcę uwierzyć snom” z „Krainy lodu II” i jeszcze wiele znanych utworów, które porwały publiczność. Dzięki swojemu profesjonalnemu warsztatowi, Katarzyna Łaska w każdym utworze zabierała widzów w inną podróż. Wielokrotnie podkreślała też swoje związki z Tomaszowem. Zdradziła również wiele szczegółów ze swojego życia zawodowego i opowiedziała o występie na uroczystości wręczenia „Oscarów”, gdzie była pierwszą Polką w historii. Oczywiście najbardziej oczekiwanym przez młodszą część publiczności utworem było „Mam tę moc” z bajki „Kraina Lodu”, który wybrzmiał ponownie jako bis i został też zaśpiewany wspólnie z dziećmi, które wokalistka zaprosiła na scenę.

 – To był wyjątkowy Dzień Kobiet i wyjątkowy koncert – mówi Dorota Ignasiak, dyrektor placówki. – Zainteresowanie tym wydarzeniem po raz kolejny przerosło nasze oczekiwania. Bardzo się cieszę, że p. Kasia tak mocno podkreślała swoje związki z Tomaszowem, to też na pewno miało wpływ na ten odzew wśród naszych gości. Ponadto sam repertuar był tak dobrany, że na pewno wszyscy poczuliśmy się usatysfakcjonowani. Głos p. Kasi z produkcji telewizyjnych i postacie, którym użyczała swojego głosu, znamy przecież wszyscy, dlatego publiczność bardzo aktywnie uczestniczyła w widowisku, a dzieci, które wokalistka zaprosiła na scenę do wspólnego śpiewania, na pewno poczuły się jak prawdziwe gwiazdy. Dodatkowo trzeba też podkreślić, że goście pani Katarzyny, panowie Łukasz i Jan, również wspaniale wpisali się w ten koncert. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy byli dziś z nami.

                Gościnnie z p. Kasią zaśpiewali również: Łukasz Talik, wokalista, gitarzysta, aktor filmowy, teatralny, telewizyjny i dubbingowy oraz Jan Malecha, gitarzysta, kompozytor i pedagog, współpracujący m.in. z tetrami Syrena, Roma i Rampa, inicjator i uczestnik wielu znanych projektów muzycznych.

Oczywiście jak święto to i życzenia, które w imieniu męskiej części placówki złożył paniom instruktor Marcin Goździk.

Swoim koncertem Katarzyna Łaska uczyniła tegoroczny „Dzień Kobiet z PCAS-em” naprawdę wyjątkowym.

Galeria zdjęć tutaj

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook