Powrót do listyZa stodołą uprawiał konopie indyjskie

Policjanci Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy zatrzymali 39 – latka uprawiającego na swojej posesji, za stodołą, krzaki konopi indyjskich. Kryminalni skonfiskowali rośliny, a mężczyzna – mieszkaniec powiatu tomaszowskiego- usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej,  10 września 2018 roku około godz. 17:45 we wsi pod Tomaszowem  ujawnili na posesji za stodołą odurzające rośliny. Policjanci zabezpieczyli 5 krzaków konopi indyjskich. Zabezpieczone rośliny   pozwoliłyby na wytworzenie, aż 110 gramów marihuany. Zatrzymany w tej sprawie 39 – letni mieszkaniec pow. tomaszowskiego usłyszał już zarzuty. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za ten proceder karę do 3 lat pozbawienia wolności.   

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook