Powrót do listyZa wybicie szyby na przystanku autobusowym chuliganom grozi do 5 lat więzienia

policja

Tomaszowscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych mężczyzn w wieku 23 i 29 lat. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty za przestępstwo o charakterze chuligańskim. Starszy z nich odpowie za wybicie szyby na przestanku autobusowym, a jego młodszy kompan za usiłowanie zniszczenia wiaty. Grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny tomaszowskiej policji 7 lutego 2023 roku otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że na pętli autobusowej  przy ul. Modrzewskiego dwóch mężczyzn uderza w szyby wiaty przystankowej. Na miejsce natychmiast skierowany został policyjny patrol. Mundurowi zastali obok wybitej szyby dwóch mieszkańców Tomaszowa w wieku 23 i 29 lat. Byli oni pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że mają oni odpowiednio 3,15 oraz 2,1 promila alkoholu w organizmie. Wartość start oszacowano na kwotę 700 złotych. W rozmowie ze świadkami zdarzenia policjanci ustalili, że zniszczenia mienia dokonał starszy z mężczyzn. Jego młodszy kompan usiłował wybić kolejną uderzając w nią pięściami. W jej zniszczeniu jednak przeszkodził mu stan upojenia alkoholowego w którym się znajdował i związane z tym problemy z koordynacją ruchową. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Za swoje chuligańskie zachowanie usłyszeli zarzuty za które grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook