Powrót do listyZaklęte w drewno

Koło plastyczne w GOK w Ujeździe, które składa się z seniorów, to jedna z artystycznych wizytówek tej placówki i całej gminy Ujazd. Po raz kolejny panie zaskoczyły kreatywnością i w czasie otwartych dla wszystkich chętnych warsztatów świątecznych zachwyciły, tworząc piękne ozdoby świąteczne na bazie drewna.

Przepiękne, bardzo oryginalne ozdoby, tworzone w dwóch turach 3 grudnia nie pozwalają przejść obok nich obojętnie. Choinki i stroiki skonstruowane były z deseczek, gałązek sosnowych, brzozowych i dereniowych patyczków. Fantazyjne a jednocześnie proste i przejrzyste w swojej formie kształty z pewnością godne są najpiękniejszego świątecznego stołu, bo takiej klasy ozdób nie powstydziłby się nawet zawodowiec.

Warsztaty prowadziła Janina Muskała, instruktorka koła plastycznego. Kolejne warsztaty, tym razem dla dzieci, już za tydzień, 12 grudnia.

Źródło: ujazd.com.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook