Powrót do listyZakręceni w bezpieczeństwo tym razem w Smardzewicach

Uczestników obozu z Sochaczewa, wypoczywających w Smardzewicach, 16 sierpnia odwiedziły funkcjonariuszki z Zespołu ds Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim.
Policjantki omówiły zagadnienia związane z bezpiecznym wypoczynkiem nad wodą m.in. bezpiecznym korzystaniem z kąpieli wodnych, zabaw na słońcu, a także przypomniały jak korzystać ze sprzętu wodnego. Poruszyły tematykę bezpieczeństwa w terenach leśnych tj. konieczności poinformowania opiekunów o planowanym kierunku spaceru, zwróceniu uwagi na położenie ośrodka, na drogę powrotną oraz dostosowania wypraw do panujących warunków pogodowych.
Funkcjonariuszki zwracały uwagę na zagrożenia związane z kontaktami z obcymi i nowo poznanymi ludźmi Wypoczywająca młodzież została pouczona o konieczności przestrzegania regulaminu obozu oraz ośrodka wypoczynkowego, a także przypomniano im podstawowe zasady powiadamiania służb ratunkowych. Na koniec spotkania policjantki zaprezentowały zawód policjanta, zachęcając do wstępowania w szeregi policji.
Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Zakręceni w bezpieczeństwo”.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook