Powrót do listyZaplanuj sobotnie popołudnie z Lechią Tomaszów Mazowiecki

W sobotę 9 marca o godzinie 14:00 piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozegrają pierwsze spotkanie w roli gospodarza w rundzie wiosennej I grupy III ligi. Ze względu na przebudowę Stadionu Miejskiego im. Braci Gadajów mecz z ŁKS Łomża odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Przedstawiamy zatem najważniejsze informacje organizacyjne.

Wstęp na mecz z ŁKS Łomża jest bezpłatny. Kibice na trybuny będą mogli dostać się tylko wejściem numer 2 znajdującym się od strony ulicy Browarnej pomiędzy sklepem Lidl, a ogrodzeniem obiektu. Bramki nr 1 i nr 3 będą zamknięte. Otwarcie wejścia na trybuny nastąpi na godzinę przed rozpoczęciem meczu, czyli od 13:00. Przed meczem, w trakcie jak i po wszyscy będą mogli korzystać ze strefy gastronomicznej zlokalizowanej u góry sektora ze zorganizowanym dopingiem. Do dyspozycji widzów będą: kiełbasa z grilla oraz zimne i ciepłe napoje w tym m.in. piwo, kawa i herbata. Całkowity dochód ze sprzedaży gastronomicznej przeznaczony zostanie na Akademię Piłkarską Lechii. Dodatkowo obok znajdować się będzie stoisko z klubowymi gadżetami. W ofercie znajdą się: szaliki, koszulki, breloki, proporczyki, ręczniki, smycze, piny, kalendarze, saszetki, otwieracze. Spotkanie będzie miało charakter imprezy niemasowej więc liczba miejsc jest ograniczona. Wzdłuż ulicy Ligi Morskiej i Rzecznej znajdować się będzie ogólnodostępny parking. Wejściem od tej ulicy na obiekt będą mogli dostać się tylko: drużyny wraz ze sztabami szkoleniowymi, przedstawiciele klubu oraz osoby z obsługi meczu i akredytowani dziennikarze foto.

Przedstawiciele mediów posiadający akredytację zajmują miejsce na trybunach oraz wchodzą na obiekt wejściem numer 2 znajdującym się od strony ulicy Browarnej pomiędzy sklepem Lidl, a ogrodzeniem. Dziennikarze z akredytacją foto, którzy chcą wykonywać zdjęcia bliżej płyty boiska wchodzą wejściem od ulicy Ligi Morskiej i Rzecznej. Przed meczem i w trakcie mogą przebywać wyłącznie wzdłuż linii końcowej boiska i jak najdalej od niej.

Podczas przebywania na terenie obiektu należy stosować się do komunikatów bezpieczeństwa spikera zawodów oraz do wytycznych i uwag obsługi meczu i służb porządkowych. Informujemy, że obowiązuje bezwzględny zakaz wchodzenia na płytę boiska i do jej najbliższego otoczenia.

Dawid Saj
Rzecznik Prasowy KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook