Powrót do listyZaproszenie na pokaz filmu „Po drugiej stronie dnia”

Kryzysy natury psychologicznej, choroby psychiczne oraz sytuacja osób z niepełnosprawnościami to dla wielu ludzi temat tabu. Zmienić to chcą m.in. autorzy filmu fabularnego „Po drugiej stronie dnia”, którego scenariusz powstał na podstawie prawdziwych wypowiedzi byłych pacjentów Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, a który będzie można zobaczyć 9 grudnia o godz. 12 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

Osoby z doświadczeniem kryzysu, zgodziły się podzielić swoją historią – tym, jak przeszły przez proces chorobowy oraz jakim reakcjom środowiska przyszło im stawić czoła. Film wyreżyserowany przez Macieja Sikorskiego jest częścią projektu realizowanego przez Fundację Budzenie Pasji. Po projekcji odbędzie się spotkanie oraz dyskusja z aktorami i reżyserem filmu.

Na pokaz filmu Miejskie Centrum Kultury zaprasza wraz z Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim. Wstęp wolny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, organizatorzy proszą o zgłaszanie chęci udziału w pokazie pod numer tel. 44 712 23 69. Zapraszamy.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook