Powrót do listyZaproszenie na wernisaż wystawy fotografii zatytułowanej „W kadrze Zygmunta Dziedzińskiego – Śladami Juliana Tuwima”

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza dnia 29 lutego, godz. 17.00 na wernisaż wystawy fotografii zatytułowanej „W kadrze Zygmunta Dziedzińskiego – Śladami Juliana Tuwima” .

Wystawa, to kolekcja zdjęć autorstwa Zygmunta Dziedzińskiego – fotografika, regionalisty, członka Towarzystwa Przyjaciół Tomaszowa Mazowieckiego, poświęcona miejscom, z którymi był związany bądź które upamiętniają wybitną postać literatury polskiej, Juliana Tuwima.

Podczas otwarcia wystawy gościnnie, historię rodziny Marchew zaprezentuje Marian Fronczkowski – regionalista i autor publikacji o historii miasta, natomiast w świat poezji Juliana Tuwima wprowadzą nas Panie Elżbieta Jakóbczyk oraz Barbara Skawińska.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Wystawę będzie można oglądać do końca marca br. w godzinach otwarcia Miejskiej Biblioteki Publicznej ul. Mościckiego 6.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook