Powrót do listyZatańczyli z PCAS-em

Otwarte zajęcia taneczne pn. „Tańczyć każdy może…” odbyły się w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej. Parkiet sali widowiskowej wypełnił się po brzegi. Zajęcia prowadził instruktor tańca, Michał Gawlik, który wraz z grupą działającą w placówce, zabrał przybyłych w taneczną podróż po wszystkich kontynentach. Zróżnicowane układy choreograficzne zaabsorbowały całkowicie uczestników zajęć. Kolorowe akcesoria i duża dawka humoru dopełniały imprezową atmosferę.

– Bardzo się cieszę, że jest tak duża frekwencja – mówi dyrektor placówki, Dorota Ignasiak. – Nasz instruktor jest bardzo charyzmatyczny i jego pasja zawsze udziela się uczestnikom zajęć, co widać po deklaracjach dołączenia do naszej grupy. Już ustalamy z panem Michałem kolejne terminy zajęć, tak, by można było utworzyć kolejne grupy. Dziś dominują u nas rytmy latino, ale sprawdziliśmy się też w belgijce, tańcu irlandzkim i kowbojskim. Nasi goście się świetnie bawią i widać, że taniec łączy pokolenia, bo mamy tu cały przekrój wiekowy. To są naprawdę bardzo relaksujące zajęcia – można obniżyć poziom stresu, rozluźnić mięśnie, zyskać energię i poprawić kondycję. Udowadniamy dziś, że tańczyć każdy może, a z PCAS-em dodatkowo można to robić z radością i pasją. Oczywiście przeważają panie, ale i panowie dziś z nami są, co dobrze wróży na przyszłość.

Do grup tanecznych można jeszcze dołączyć. Chętni mogą kontaktować się telefonicznie pod numerem: 44 724 63 34.

 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook