Powrót do listyZatrzymany z kontrabandą

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który posiadał ponad 42 tysiące papierosów oraz ponad 60 litrów alkoholu bez polskich znaków skarbowych. Łączna wartość narażenia na uszczuplenie wpływów do Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego wyniosła ponad 37 tysięcy złotych.

18 marca 2019 roku policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją tomaszowskiej komendy, zatrzymali do kontroli drogowej na terenie Jakubowa  audi kierowane przez 45-letniego mieszkańca powiatu piotrkowskiego, który przewoził 50 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. To dało mundurowym podstawy do przeszukania  jego miejsca zamieszkania. Łącznie mundurowi zabezpieczyli 42,600 sztuk papierosów i ponad 60 litrów alkoholu bez polskich znaków skarbowych. Wartość narażenia na uszczuplenie wpływów do Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego wyniosła ponad 37 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut przestępstwa skarbowego za który grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna. 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook