Powrót do listyZatrzymany za amfetaminę

Monitorując środowisko przestępcze policjanci z wydziału      kryminalnego tomaszowskiej komendy uzyskali informację dotyczącą  posiadania narkotyków przez mieszkańca Tomaszowa.

26 lipca, kryminalni zauważyli mężczyznę na terenie miasta i dokonali kontroli osobistej. Znaleźli przy nim amfetaminę w ilości 0,69 grama. Funkcjonariusze z zatrzymanym mężczyzną udali się do jego miejsca zamieszkania i tam, po przeszukaniu pomieszczeń, ujawnili i zabezpieczyli ponad 30 gram mefedronu oraz 0,43 g marihuany. Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał karze. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook