Powrót do listyZbiórka krwi SpoKREWnieni służbą w 25 BKPow

Żołnierze i pracownicy resortu obrony narodowej z 25 Brygady Kawalerii Powietrznej podczas trzech zbiórek krwi „SpoKREWnieni służbą” zebrali razem 34 litry życiodajnego płynu.
 
W Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, tj. 1 marca została zainaugurowana ogólnopolska zbiórka krwi „SpoKREWnieni służbą”.  To święto państwowe ustanowione na cześć żołnierzy zbrojnego podziemia antykomunistycznego, którzy przelewali krew w obronie niepodległości Polski.
 
Kolejne już zbiórki krwi w 25BKPow odbyły się na terenie jednostek zlokalizowanych w Nowym Glinniku w dniu 20 marca oraz Leźnicy Wielkiej w dniu 29 marca. Akcja HDK została zorganizowana w specjalnie przystosowanym do tego celu autobusie, w którym personel z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przyjął wszystkich chętnych. Do akcji zgłosiło się kolejnych 51 darczyńców, dzięki czemu zebrano 19 litrów krwi.
 
Wszystkich gorąco zachęcamy do regularnego oddawania cząstki siebie i wspierania tak ważnych inicjatyw.

 
 


 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook