Powrót do listyZdołali ukraść 50 zł, zostali złapani na gorącym uczynku

Dzięki szybkiej reakcji tomaszowskich policjantów zatrzymano dwóch sprawców włamania do jednego ze sklepów przy ul. Jerozolimskiej. Mężczyźni zostali zarejestrowani przez kamery monitoringu miejskiego w momencie kiedy jeden z nich otwierał drzwi sklepu, a drugi stał „na czatach”. Sprawcy zdołali ukraść 50 zł. Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci dozorów policyjnych.

Do zdarzenia doszło nocą 15 kwietnia 2021 roku. Około godziny 3:50 operator monitoringu miejskiego zauważył dwóch mężczyzn, z których jeden manipulował przy drzwiach sklepu, a drugi stał w pobliżu i obserwował ulicę. Powiadomiony o zdarzeniu dyżurny tomaszowskiej komendy natychmiast wysłał na miejsce patrol policji. Interweniujący policjanci zatrzymali sprawców włamania, którzy ukryli się w zaparkowanym w pobliżu samochodzie bmw. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Jak ustalono zabrali z kasetki 50 zł z uszkadzając jednocześnie drzwi do sklepu. Podejrzani to mieszkańcy Bydgoszczy w wieku 42 i 36 lat. Podczas przesłuchań przedstawiono im zarzuty,  do których częściowo się przyznali.  Za to przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook