Powrót do listyŻelechlinek. Lokomotywą po wiedzę

28.03.2017 r. w Gminnym Domu Kultury w Żelechlinku odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno – artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego”. Projekt realizowany jest przez Łódzki Dom Kultury w partnerstwie z Gminnym Domem Kultury w Żelechlinku. Beneficjentami projektu jest grupa 20 dzieci z Gminy Żelechlinek w wieku od 7 do 12 lat.
Pierwsze spotkanie miało charakter warsztatu – prelekcji o idei zrównoważonego zarządzania zasobami środowiska. Warsztaty przeprowadzili: Pani Danuta Nowak i Pan Dariusz Matusiak – przedstawiciele organizacji i fundacji ekologicznych. Prowadzący mówili o wszystkich najważniejszych aspektach ochrony środowiska, włączając w dyskusję dzieci. Na koniec każde dziecko własnoręcznie wykonało maskę ulubionego zwierzątka. W pierwszym spotkaniu dzieciom towarzyszyli rodzice, którzy również aktywnie uczestniczyli w warsztatach. Zajęcia zakończyły się wspólną sesją zdjęciową w parku w Żelechlinku. Przed uczestnikami projektu jeszcze kilka spotkań, w tym 3 wyjazdowe do Łodzi.

Źródło: http://www.zelechlinek.pl/

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook