Powrót do listyZgłoś swoją firmę na Targi Nowych Technologii w Arenie

Zapraszamy do udziału w II edycji Targów Nowych Technologii. Jesteś z branży: budowlanej, odnawialnych źródeł energii, ekologii czy elektro-mobilności? Prowadzisz swoją firmę w województwie łódzkim? Reprezentujesz micro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo? Oferta Twojej firmy oparta jest na szeroko rozumianych nowoczesnych technologiach? Zapraszamy!

 

Udział w targach jest bezpłatny – w ramach pomocy de minimis. Zapewniamy: w pełni wyposażoną powierzchnię wystawienniczą -boks o pow. 12 m2 z dostępem do prądu, internetu, stolik oraz krzesła.

 

TARGI NOWYCH TECHNOLOGII to doskonałe miejsce na poznanie nowych klientów i ich oczekiwań, uzyskanie natychmiastowych opinii o produktach firmy, znalezienie lokalnych przedstawicieli i dystrybutorów oraz prezentację swoich produktów. 

 

Formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami znajduje się na stronie: www.aktywnigospodarczo.pl oraz www.tomaszow-maz.pl

 

Zgłoszenia przyjmujemy także pod adresem: training@sunmore.pl 

 

Pliki do pobrania

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook