Powrót do listyZimowa afera w Będkowie – ktoś porwał renifera

Z okazji zbliżających się mikołajek na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Będkowie 1 grudnia gościliśmy aktorów Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa.

Goście zaprezentowali spektakl pt. „Zimowa afera ktoś porwał renifera”. Przestawienie odbyło się w Przedszkolu w Będkowie.

Zima to wyjątkowy czas – cały świat pokryty jest kołderką śniegu, ulice skrzą się blaskiem, kolorowych lampek, ale co, by się stało, gdyby zima trwała cały rok? Dostrzeglibyśmy wówczas, jakie ważne wydarzenia niesie ze sobą. Bałwanek Kuleczka chciałby, aby zima nigdy się nie skończyła. Pragnął zbadać, dlaczego już w marcu nadchodzi wiosna i zastanawiał się, jak można przedłużyć mroźny czas. Zaniepokojony faktem, że wkrótce mogą przyjść roztopy, opracowuje zaskakujący plan. Mimo tego, że detektyw Kuleczka jest bardzo sprytny, dzieci wkrótce wpadły na trop zimowej afery – że ktoś podszywa się pod świętego Mikołaja! Największe zaniepokojenie wzbudziło wśród dzieci zniknięcie dowodzącego zaprzęgiem – Renifera Kopytko. Istniała obawa, że prezenty nie dotrą do dzieci na czas. Ostatecznie wszystko skończyło się dobrze.

Mali miłośnicy sztuki scenicznej bardzo żywiołowo reagowali na przebieg akcji a także aktywnie uczestniczyli w spektaklu.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook