Powrót do listyZimowe spotkanie profilaktyczne z dziećmi

11 stycznia w Szkole Podstawowej Nr 10 w Tomaszowie Maz. odbyło się spotkanie poświęcone bezpieczeństwu dzieci podczas zbliżającego się wypoczynku zimowego.

Funkcjonariusze Zespołu ds. Nieletnich i Patologii tomaszowskiej komendy wspólnie z Michałem Kędziorą – profilaktykiem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Piotrkowie Tryb. na cyklu spotkań z klasami od II do VI omawiali zagadnienia związane z bezpiecznym wypoczynkiem, zabawami na świeżym powietrzu oraz w domu. Policjanci przestrzegali przed kontaktami z osobami obcymi i nieznajomymi zwierzętami. Szczególną uwagę zwrócono na bezpieczeństwo dzieci w ruchu drogowym. Przekaz informacji urozmaicony był wyświetlaniem prezentacji dotyczących omawianej problematyki. Przypomniano również o konieczności przestrzegania regulaminu szkoły w trakcie zimowiska organizowanego na jej terenie. W spotkaniach wzięło udział około 275 dzieci.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook