Powrót do listyZmiany kursów autobusów MZK – Bieg rekreacyjny ulicą Wandy Panfil

W związku z organizacją w niedzielę 29 maja na ulicy Wandy Panfil biegu rekreacyjnego „Z miłości dla zdrowia” i wyłączeniem dla ruchu ulicy Wandy Panfil oraz przystanków: Wandy Panfil – Agatowa i Wandy Panfil – Policja, na czas biegu wprowadza się dla autobusów MZK trasę objazdową ulicą Graniczną dla wyznaczonych kursów linii nr 4 i 7. Nie obsługiwane będą przystanki przy ulicy Wandy Panfil. Dla linii nr 4 dodatkowo nie obsługiwane przystanki Jana Pawła II – szpital. Obsługiwany będzie tymczasowo przystanek na pętli przy Smugowej. Obowiązują przystanki przy ulicy Granicznej.

Szczegółowy opis zmian dla linii:

– linia nr 4

– kierunek do Zawadzkiej od -św. Antoniego przejazd ulicą Graniczną do pętli przy Smugowej (przystanek), od ulicy Jana Pawła II przejazd stałą trasą,

– linia nr 7

– kierunek do dworca – z pętli Smugowa przejazd ulicą Graniczną do św. Antoniego (Rondo Tomaszowskich Olimpijczyków) i powrót ulicą Graniczną do ul. Jana Pawła II i objazd do ulicy Zielonej. Dalej stałą trasą.

Zmiany dotyczą następujących kursów:

– przystanek – W.PANFIL – POLICJA:

– linia nr 4

– kierunek: Zawadzka godz.: – 11:42, 12:42,

– linia nr 7

– kierunek: dworzec godz.: – 11:11, 12:11.

– przystanek W.PANFIL – AGATOWA:

– linia nr 4

– kierunek Brzustówka godz.: 11:23, 12:23,

– linia nr 7

– kierunek: Smugowa godz.: – 11:56.

Źródło: MZK w Tomaszowie Mazowieckim
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook