Powrót do listyZnakomite rozpoczęcie sezonu tomaszowskich wojowników

Na Pucharze Polski Kick Light Kadetów i Juniorów w Kickboxingu w Warszawie wystartowało dwoje fighterów z Tomaszowa Mazowieckiego. Patrycja Rzeźnik oraz Marcel Pietraszek reprezentujący na co dzień barwy Rawskiego Klubu Karate Kyokushin kolejny raz udowodnili, że trzeba się z nimi liczyć na kickboxerskich matach. Opiekunem teamu był Marek Gasiński.
Marcel Pietraszek który już trenuje z Kadrą Polski Polskiego Związku Kickboxingu kolejny raz był nie do zatrzymania. To kolejny Puchar Polski na koncie tego młodego i utalentowanego zawodnika z Tomaszowa Mazowieckiego tym razem w kategorii kick-light kadet starszy -52 kg. Marcel stoczył dwa pojedynki i obie walki zdecydowanie zwyciężył.
Jak mówi młody wojownik z Tomaszowa
–„Najtrudniejszym przeciwnikiem na tych zawodach był Jakub Gieraga z klubu KSW Alien team. Jest to mój kolega z obozów Kadry Narodowej. Była to pierwsza walka na tych zawodach i był to naprawdę mocny pojedynek. Dziękuje moim rywalom za wspaniałą postawę i do zobaczenia na kolejnych zawodach.”-

Na wielkie brawa zasługuje również Patrycja Rzeźnik. Patrycja w pięknym stylu dotarła do finału swojej kategorii (kadet starszy kick-light -55 kg ) i po bardzo wyrównanym pojedynku finałowym z doświadczoną Weroniką Zawalską (Jurajska Akademia Sportu-Łazy) zdobyła srebrny medal Pucharu Polski w Warszawie !!! O Patrycji Rzeźnik z Tomaszowa Mazowieckiego z pewnością będzie jeszcze głośno. Śledźcie i dopingujcie tę uzdolnioną wojowniczkę.

Co do planów na przyszłość oboje zgodnie stwierdzają, iż zamierzają konsekwentnie rozwijać swoją pasję i zainteresowania w tej dyscyplinie sportowej, planują starty na ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach. Trzymajcie kciuki by nie przydarzyła im się jakaś kontuzja, bo serca do walki im nie brakuje. Z pewnością będą godnie reprezentować swój Klub oraz Polski Związek Kickboxingu ale przede wszystkim Tomaszów Mazowiecki.

Na zdjęciu głównym Marcel Pietraszek i Patrycja Rzeźnik.

 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook