Powrót do listyZofia Bigos – zbiórka charytatywna

Zosia urodziła się 30 kwietnia 2021 roku, zdiagnozowano u niej SMA1- rdzeniowy zanik mięśni typu 1 która doprowadza do stopniowego zaniku mięśni odpowiedzialnych za ruch oraz biorących udział w oddychaniu i przełykaniu nieleczona prowadzi do śmierci przed drugim rokiem życia Obecnie Zosia znajduje się pod okiem Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi gdzie zakwalifikowano ją do programu leczenia nusinersenem.
Ogromną szansą dla Zosi jest terapia genowa która jest bardzo skuteczna w zahamowaniu choroby jednak dużym ograniczeniem jest koszt ok. 9,5 milionów zł oraz waga dziecka która nie może przekroczyć 13,5 kg aby można było ją wdrożyć.
Dlatego też uruchomiona została zbiórka pieniędzy poprzez fundację siepomaga.pl
Zofia Bigos – zbiórka charytatywna Siepomaga.pl
Urząd Gminy w Inowłodzu również postanowił wesprzeć ją w walce o zdrowie. Zachęcamy do wrzucania plastikowych nakrętek, które zostaną przekazane na zbiórkę pieniędzy dla Zosia Bigos. Pojemnik znajduje się na pl. Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu.
Udostępniajmy!
Pomagajmy!
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook