Powrót do listyZrzutka dla Piotra z Tomaszowa, na odbudowę warsztatu po pożarze

Cześć
niestety muszę poprosić Was o pomoc.

tak zaczyna się wpis na portalu zrzutka.pl, wpis jest prośbą o wparcie finansowe dla Piotra z Tomaszowa Mazowieckiego, dalej czytamy:

Dziś tj 19.12.2020r. spłonął cały warsztat mojego wuja, przyjaciela wielu ludzi, dobrego znajomego i co najważniejsze człowieka niezwykle uśmiechniętego i pomocnego. Mój wujo Piotr, od wielu lat prowadził warsztat samochodowy.

 

Na przestrzeni czasu wzbudził w wielu ludziach zaufanie, a poprzez dobrze wykonywaną pracę wyrobił sobie „dobrą markę”. Działalność Piotra skupiała się głównie na elektromechanice pojazdowej oraz niedawno rozszerzył usługi o wulkanizację. Oprócz tego, niedawno odkrył w sobie nową pasję- śpiew. Zrobił przy warsztacie studio w którym śpiewał i nagrywał utwory. Często występował na scenie oraz na spotkaniach kulturowych. Niestety pożar strawił całe „życie” Piotra. Wszystkie narzędzia, maszyny, meble, głośniki, mikrofony, komputery, dokumenty oraz pieniądze odłożone na zakup towarów obróciły się w stertę śmieci. Poprzez zbiórkę pragnę pomóc jemu oraz jego żonie i synowi w tych bardzo ciężkich chwilach. Było to jego jedyne źródło utrzymania. Każda wpłacona złotówka przybliży go do odbudowy warsztatu oraz odzyskania swoich pasji.

 

Link do zrzutki TUTAJ

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook