Powrót do listyZwycięzcy tenisowych rozgrywek nagrodzeni

Ośmiu najlepszych zawodników wiosennej edycji Grand Prix 2020 w Tenisie Stołowym o Puchar Firmy Dalmet w poniedziałek, 5 października odebrało nagrody i puchary za najlepsze wyniki w turnieju. Współorganizatorami rozgrywek byli Miejskie Centrum Kultury oraz Zarząd Miejski TKKF w Tomaszowie Mazowieckim.

Spotkania odbywały się w MCK za Pilicą. Grand Prix składało się z siedmiu turniejów, w których rywalizowało 25 zawodników, prezentujących bardzo wysoki poziom sportowy. Najlepszym zawodnikiem Grand Prix okazał się Konrad Kubacki. Tuż za nim, na drugim miejscu, uplasował się Bogdan Frankiewicz. Na najniższym stopniu podium stanął Emil Kmita. Wśród ośmiu czołowych zawodników turnieju znaleźli się także: Jacek Jaworski, Kamil Wrzeszcz, Michał Pietrzyk, Dariusz Głobiński i Piotr Nowakowski. Wszyscy odebrali puchary ufundowane przez firmę Dalmet.

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza na kolejne Grand Prix 2020 w tenisie stołowym. Mecze będą odbywały się we wtorki i czwartki od godziny 19 w MCK za Pilicą przy ul. Gminnej 37/39. Zapisy poprzez: www.strefazajec.pl (należy wyszukać Tomaszów Mazowiecki, a następnie organizatora − Miejskie Centrum Kultury). Więcej informacji w MCK przy pl. Kościuszki 18 oraz pod numerem telefonu 44 712-23-69.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook