Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 4
«Wrzesień 2019 »
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Do wakacji pozostało

2019-06-20 07:00:00

Reklama

Sonda

Czy odwiert geotermalny na Błoniach wpłynie na stan Niebieskich Źródeł

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Poszukiwane Liderki


Sieć Ariadny, to projekt realizowany przez trzy kobiety Natalię Rybarczyk-Kwiecień, Marzenę Zielińską oraz Agnieszkę Marczewska-Adamiec. Panie działają na rzecz praw kobiet, praw człowieka oraz społeczeństwa obywatelskiego. Dziewczyny otrzymały wsparcie finansowe na realizację rocznych działań mających na celu wzmocnienie i aktywizację kobiet w lokalnej społeczności. Zaczęły rekrutację, skierowaną do kobiet z Tomaszowa Mazowieckiego oraz powiatu tomaszowskiego, do projektu, w którym udział jest bezpłatny. Docelowo chcą zaangażować dziesięć lokalnych liderek z różnych środowisk.

Jeżeli jesteś zainteresowana działaniem lokalnym, widzisz że jest jakiś problem do rozwiązania na styku funkcjonowania samorządu, organizacji pozarządowych i mieszkańców ale nie wiesz jak podejść do jego rozwiązania? Dowiesz się tego biorąc udział w projekcie.
Potrzebujesz wsparcia, wymiany poglądów , doświadczeń, masz potrzebę rozwoju  i pogłębiania wiedzy. To ten projekt jest skierowany do Ciebie.


Osoby przyjęte do grupy liderek otrzymają pakiet szkoleń i warsztatów. W czasie trwania projektu będą wspólnie pracować nad zbudowaniem zespołu, który będzie się wspierał w działaniach i projektach.

Pierwsze szkolenie planowane jest już w maju. Praca nad budowaniem zespołu zacznie się od warsztatów, w których główny nacisk zostanie położony na współpracę  opartą o zaufanie i wspólne wartości. Omawiane będą kwestie związane z efektywną komunikacją, zarządzaniem relacją cel wspólny – cel indywidualny: jak sprawić by nie były sprzeczne? Jakie są konsekwencje wyboru krótko – i długofalowej perspektywy myślenia? Relacja pomiędzy działaniami operacyjnymi a strategicznymi.

W ramach projektu przeprowadzonych zostanie sześć warsztatów, podzielonych na trzy moduły. Moduł pierwszy, to budowanie efektywnego zespołu. Moduł drugi, skoncentruje się na budowaniu aktywności obywatelskiej. Aktywna kobieta na rynku pracy i w biznesie, to temat modułu trzeciego. 

Osoby zainteresowane projektem mogą zgłaszać się za pośrednictwem funpage fundacji https://www.facebook.com/fundacjaopenmindprojectspl/ lub drogą mailową omp.fundacja@gmail.com

Sieć Ariadny, to projekt realizowany w ramach Przestrzeni Kobiet Stowarzyszenia Kongresu Kobiet

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook