Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Poszukiwany właściciel pieniędzy

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim poszukują właściciela pieniędzy, które zostały znalezione w rejonie Placu Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim. Uczciwy znalazca gotówkę przekazał policji. Cała suma została zabezpieczona w depozycie. Właściciel zguby proszony jest o zgłoszenie się do dzielnicowego asp. Tomasza Piaskowskiego

Pieniądze w różnych walutach zostały znalezione 30 stycznia 2024 roku na wysokości Salonu Sieci Komórkowej Orange w rejonie Placu Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim, a następnie przekazane do Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim.

Mundurowi poszukują właściciela gotówki. Osoba, która zgubiła gotówkę w wymienionych okolicznościach proszona jest o zgłoszenie się osobiście do Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Wandy Panfil 44  lub o kontakt telefoniczny z prowadzącym sprawę dzielnicowym aspirantem Tomaszem Piaskowskim – telefon 516 432 914.

Wzorowe zachowanie tomaszowianina jest przykładem godnym naśladowania. Przy okazji przypominamy, że powiedzenie ,, znalezione nie kradzione” może okazać się zgubne, bowiem znaleziona rzecz nie staje się naszą własnością.

Znaleziony przedmiot, należy:

– zwrócić prawowitemu właścicielowi
– zgłosić ten fakt do najbliższej jednostki Policji
– zgłosić do funkcjonującego w każdym powiecie Biura Rzeczy Znalezionych.

Przypominamy, że za przywłaszczenie znalezionych cudzych rzeczy ruchomych, grozi odpowiedzialność karna. Zgodnie z treścią artykułu 284 § 1 Kodeksu karnego : kto przywłaszcza sobie cudzą rzecz ruchomą lub prawo majątkowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook