Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«maj 2024 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych 2021 odbył się w Spale [film, zdjęcia]

Przegląd rozpoczął się przemarszem orkiestr dętych do placu w centrum Spały.

Oficjalnego otwarcia Powiatowego Przeglądu Orkiestr Dętych dokonał Wójt Gminy Inowłódz Bogdan Kącki. Przegląd poprowadził Członek Zarządu druh Stanisław Karwas.

Podczas przeglądu orkiestr przyznano odznaczenia za zasługi dla pożarnictwa, które wręczali druh Tadeusz Cisowski Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Tomaszowie Mazowieckim i Ewa Wendrowska Radna Sejmiku Województwa Łódzkiego.

Po części oficjalnej każda z orkiestr zaprezentowała się na scenie przed publicznością. Podczas koncertu zagrały orkiestry z powiatu tomaszowskiego: OSP Lubochnia, OSP Łaznów z Gminy Rokiciny oraz OSP Zawada z Gminy Tomaszów Mazowiecki. 

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią wirusa COVID-19 tegoroczny Przegląd miał szczególny charakter.

Przysłuchujący się orkiestrom eksperci skierowali słowa uznania i podziękowanie do kapelmistrzów, za profesjonalne przygotowanie orkiestr oraz dla wszystkich sympatyków orkiestr, którzy licznie zgromadzili się na tegorocznym przeglądzie. Na widowni byli m.in.:  wójtowie gmin z terenu powiatu tomaszowskiego, radni powiatowi i gminni oraz wielu innym znamienitych gości.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook