Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 4
«Wrzesień 2019 »
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Do wakacji pozostało

2019-06-20 07:00:00

Reklama

Sonda

Czy odwiert geotermalny na Błoniach wpłynie na stan Niebieskich Źródeł

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Prezes szpitala uspokaja, nie występuje zagrożenie w sprawowaniu opieki medycznej

30 kwietnia, Mirosław Kukliński były starosta tomaszowski na swoim profilu fb poinformował, że lekarskiemu konsorcjum wypowiedziano umowę. Na dowód pokazał zdjęcie wypowiedzenia oraz umieścił swoje stanowisko w tej sprawie.

2 maja, na stronie tomaszowskiego szpitala pojawiło się oświadczenie prezesa placówki dr n.med. Wiesława Chudzika, w którym zapewnia, że nie występuje zagrożenie w sprawowaniu opieki medycznej dla mieszkańców powiatu tomaszowskiego i okolic, ponadto wszyscy lekarze współpracujący obecnie w ramach konsorcjum mogą znaleźć zatrudnienie w Tomaszowskim Centrum Zdrowia. Wypowiedzenie umowy lekarskiemu konsorcjum podyktowane zostało, jak czytamy w oświadczeniu, dbałością o materialne i nie materialne interesy spółki. Jak czytamy dalej: analiza sytuacji wykazała, że poziom finansowania świadczeń określony w umowie zawartej z Konsorcjum Lekarzy został określony w sposób nieracjonalny.

Głos w tej sprawie, na portalu społecznościowym, zabrał prezydent miasta Marcin Witko.

Stanowiska w całej sprawie nie zajął starosta tomaszowski Mariusz Węgrzynowski, któremu podlega tomaszowska placówka.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook