Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«lipiec 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Prezydent zlecił audyt w spółce Tomaszowskie Centrum Sportu

Dziś, 16 stycznia, prezydent Marcin Witko umieścił na swoim profilu społecznościowym komunikat w którym czytamy:

 

Szanowni Państwo,

w związku z pojawiającymi się ostatnio informacjami dotyczącymi zarządzania Areną Lodową 5 stycznia bieżącego roku zleciłem przeprowadzenie audytu w spółce Tomaszowskie Centrum Sportu. Bieżący nadzór nad spółką sprawuje rada nadzorcza. Zespół prowadzący kontrolę będzie wyjaśniał wszystkie okoliczności wspominanych sytuacji oraz przeprowadzi szczegółową kontrolę działalności spółki pod kontem organizacyjnym i finansowym. Na bazie wniosków z audytu będziemy określać dalsze czynności. Najważniejsze jest ustalenie faktów.

W ostatnim czasie głośno jest o Arenie Lodowej, zaraz na początku roku za sprawą zabawy sylwestrowej, jaką grupa tomaszowskich urzędników zorganizowała w Arenie Lodowej. I choć sylwester był imprezą prywatną za którą osoby w nim uczestniczące zapłaciły, to mimo wszystko kontrowersje wywołały zdjęcia z toru łyżwiarskiego. Wczoraj zaś, 15 stycznia,  podczas Ogólnopolskiej Olimpiada Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów zawodniczka Magdalena Borek, podczas przejazdu zaprotestowała i przez cały przejazd trzymała nad głową tablicę z hasłem w języku polskim i angielskim „Stop dyskryminacji i nadużywaniu władzy w Arenie”. W mediach społecznościowych opublikowała zaś swój apel. Do apelu zawodniczki ustosunkował się prezes Areny Lodowej Roman Derks min. tłumacząc, że w Arenie aktualnie odbywa się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski Juniorów. Organizatorem jest Dolnośląska Federacja Sportu, a nie Arena Lodowa. Pozostaje czekać na wyniki audytu.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook