Kalendarz gminy Powiat Tomaszowski

Nadchodzących wydarzeń: 4
«październik 2021 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Do majowego weekendu

2021-05-01 00:00:00

Reklama

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Ewa Wendrowska z Brązowym Krzyżem Zasługi za wybitną działalność społeczną

Blisko 20 mieszkańców województwa łódzkiego zostało, 21 września, odznaczonych przez wojewodę łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy za działalność społeczną, charytatywną oraz za inne zasługi. Wśród odznaczonych znalazła się Ewa Wendrowska – lekarz, radna Sejmiku Województwa Łódzkiego, szefowa komisji zdrowia łódzkiego sejmiku. Z pracą w samorządzie związana od lat, początkowo jako radna powiatu tomaszowskiego, a teraz reprezentująca Tomaszów w Sejmiku. Jej działania skupiają się przede wszystkim na poprawie warunków ochrony zdrowia, zabieganiu o nowy sprzęt i pieniądze na programy profilaktyczne i lecznicze.

Odznaczenia, które dziś Państwo otrzymali są wyrazem wdzięczności za piękną i pełną oddania służbę województwu łódzkiemu oraz jego mieszkańcom. Choć działają Państwo w różnych obszarach społecznego życia, to spoiwem Państwa wielowymiarowych aktywności jest autentyczna troska o lokalną wspólnotę. Państwa postawa jest dla nas inspiracją i wzorem obywatelskiego zaangażowania. Dziękuję Państwu za trud i poświęcenie oraz płynącą z potrzeby serca codzienną pracę na rzecz małych ojczyzn – powiedział wojewoda łódzki.

Medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości został odznaczony również Waldemar Wendrowski, prywatnie mąż Ewy Wendrowskiej.

 

zdjęcia: Urząd Wojewódzki w Łodzi

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook